NEC LFD 55" MultiSync UN552A VA

Kód: 60004525
Neohodnoceno
127 863 Kč 105 672 Kč bez DPH
Na dotaz

Úhlopříčka obrazovky:55"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Full HD 1920x1080; Rozhraní:LAN, RS-232, DisplayPort, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):700; VESA:400 x 400; Doba provozu:24/7

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu:

55" UN-Series large format display for videowalls, PVA-Panel, 700cd/m?, Direct LED backlight, 24/7 proof, OPS Slot, CM Slot, Media Player, combined bezel width 3.5 mm

Popis
Revoluční počin v oblasti situační vnímavosti
Displej NEC MultiSync® UN552A je revolučním počinem, pokud jde o LCD videostěny, a představuje ideální platformu pro špičkovou vizualizaci důležitých informací. Tento displej je určený pro řídicí místnosti a podporuje situační vnímavost při regulaci provozu na letištích, železnicích a křižovatkách, jako i při řídicích aplikacích v oblasti energetiky, veřejných služeb a životního prostředí. V oblasti analýzy velkých dat, která právě zažívá ohromný nárůst, pokud jde o objem, rychlost a rozmanitost, má tento displej ideální postavení na to, aby poskytoval dokonalý vizuální zážitek.
Nový displej je optimalizovaný pro statický i pohyblivý obsah. Tyto obrazovky s jasem 700cd/m2 a antireflexním filtrem se snadno čtou, dokonce i na jasně osvětlených prostranstvích. Hravě se instalují a obsluhují a díky výkonným kalibračním možnostem si počáteční nastavení vyžaduje pouze minimální úsilí, zatímco barva a jas jsou dlouhodobě zachovány s úžasnou stabilitou. Desing obrazovky vytváří ploché digitální plátno, které tvoří jeden souvislý obraz na několika obrazovkách.

Výhody
Snadná instalace – je snadné, aby se váš displej zobrazoval a spustil s přednastaveními kalibrovaných obrázků, řízenými nastaveními barev a jednotností ovládanou technologií SpectraView Engine - nemluvě o jeho jednoduchých kalibračních schopnostech bez softwaru .
Navržený na spolehlivý provoz – kovové šasi poskytuje maximální ochranu a v kombinaci s inteligentní regulací teploty zaručuje jeho spolehlivý provoz.
Dlouho trvající nepřetržité snímky – přizpůsobte displej výkonným funkcím kalibrace. Použijte funkci bílé kopie, korekci barevného posunu, kontrolu rovnoměrnosti, samokalibraci a ověření, abyste vytvořili souvislý povrch napříč několika obrazovkami, který vytváří vzhled jedné bezproblémové stěny.
Spolehlivá reprodukce obrazu – nejvhodnější pro reprodukci statického obrazu se spolehlivou přesností v kritických aplikacích. Naše technologie PVA panelu zajišťuje nejlepší zážitek z prohlížení s vynikajícím kontrastem a úrovní černé barvy.
Zrychlete konfiguraci vaší videokamery – nastavte svou zdí v okamžiku s výkonnými možnostmi konfigurace displeje, mezi něž patří Auto ID / IP, Auto Tile Matrix a Kompenzace dlaždic / rámů. Vychutnejte si bezchybné přehrávání v celé své video zdi.
Vylepšené zpracování obrázků – rozšířené možnosti nastavení všech důležitých vizuálních parametrů vám díky zpracovávání obrázků SpectraView Engine plnou kontrolu nad upravováním jasu, barvy, gamy nebo uniformity.
Připravený na budoucnost s rozšířením OMI (Open Modular Intelligence) – zlepšete výkon svého displeje kdykoliv bezproblémovou integrací jedné z možností společnosti NEC pro možnosti připojení k počítači OPS, výpočtové moduly Raspberry Pi nebo signálová rozhraní pro přehrávání a computing obsahu.
Bezpečné a bezpečné zobrazení – každý displej je certifikován podle EMC třídy B a je ideální pro kritické prostředí s emisemi, které vyžadují bezpečnější standardy než ostatní displeje.

Typ obrazovky: S-PVA
Podsvícení: Direct LED
Úhlopříčka [palce]: 55 / 139,7 cm
Rozlišení: 1920 x 1080
Jas [cd/m2]: 700
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Konektory:
DP In/Out, HDMI In/Out, DVI-D, VGA
OPS, Compute Module Slot
Funkce úspory energie: TBD
Spotřeba v Stand By režimu [W]: <0.5
Barva: černá
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1214 x 684 x 100
Hmotnost [kg]: 28.5

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální displeje
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 28.5 kg
Doba provozu: 24 / 7
Hmotnost: 21 - 30
Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Síťové připojení: LAN
Úhlopříčka: 50 - 55 palců
Vstupy / Výstupy: HDMI, VGA (D-SUB)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: