NEC LFD 75" P754Q LCD

Kód: 60004316
Neohodnoceno
245 839 Kč 203 173 Kč bez DPH
Na dotaz

Úhlopříčka obrazovky:75"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhraní:HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, LAN, RS-232, DisplayPort; Formát obrazovky:16:9; Svítivost (nit):650; VESA:400 x 200; Doba provozu:24/7

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 

Úžasná viditelnost pro prezentace a digitální nápisy

 

Vylepšete svůj výkon na zasedáních a konferencích s úžasným rozlišením UHD. Dosahujte vysokou kvalitu a spolehlivost za nízké cenové náklady na vlastnictví s dlouhodou životností.

Profesionální úrovně čistoty zabezpečují výbornou viditelnost bez rušivých odrazů - spolu s jasem až do 350 cd/m2, řada MultiSync C společnosti NEC splňuje požadavky dnešních prostředí setkání. Tenký rám a moderní vzhled doplňují špičkovou architekturu a dokonale zapadají do interiérů. S integrovanými kancelářskými funkcemi můžete začít ad-hoc schůze, aniž byste se nejdříve museli obtěžovat nastavováním prostředí zobrazování. Probuzení při připojení je jen jednou z mnohých funkcí, se kterými budou vaše mítinky efektivnější.

Se zařízením MultiSync C751Q společnosti NEC získají prezentující jistotu během mítinku s až 12 účastníky, zatímco obchody a hotelová a stravovací zařízení mohou zvýšit objem prodeje prostřednictvím digitálních nápisů.

 

 

Výhody

 

 

Připravený na budoucnost s rozšířením OMI (Open Modular Intelligence)

 

Zlepšete výkon svého displeje kdykoliv bezproblémovou integrací jedné z možností společnosti NEC pro možnosti připojení k počítači OPS, výpočtové moduly Raspberry Pi nebo signálová rozhraní pro přehrávání a computing obsahu.

 

Moderní a štíhlý design

 

Odolný a elegantní design, který umožňuje nenápadnou integraci do jakékoliv aplikace a prostředí.

 

Připravený na provoz v kritických podmínkách 24 hodin denně 7 dnů v týdnu

 

Úzkostlivý výběr průmyslových součástek a pečlivý design zaměřený na náročné podmínky používání doprovázejí působivý a nepřetržitý zážitek ze sledování.

 

Snadné používání a provoz

 

Funkce inteligentní instalace, provozu a údržby zajišťuje přesný výkon během celé životnosti displeje, čímž šetří čas, úsilí a prostředky.

 

Možnosti připojení signálu a zpracování obrazu připravené na budoucnost

 

Vícero nativních vstupů pro UHD rozlišení s frekvencí obnovování 60 Hz včetně rozhraní DisplayPort, HDMI a volitelného místa pro zasouvací počítače OPS, navíc s automatickým upscalingem pro UHD rozlišení při jiných signálech - to vše vám umožňuje sledování obrazu bez pixelů ve velkém formátu.

 

Úsporná správa zařízení

 

Správu všech připojených zařízení NEC lze provádět z centrálního umístění, čímž se v případě použití softwarového nástroje the NaViSet Administrator 2 snižuje náročnost na zdroje.

 

 

 

Parametry

Technologie TV LED
Úhlopříčka obrazovky 75"
Formát obrazovky16:9
Rozlišení Ultra HD 4k 3840x2160
Rozhraní 3.5mm JacK, DisplayPort, HDMI, LAN, RS-232, USB 2.0
Svítivost (nit) 650
Doba provozu 24/7
VESA 400 x 200

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální displeje
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 53 kg
Doba provozu: 24 / 7
Hmotnost: 41 - 75
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Síťové připojení: LAN
Úhlopříčka: 66 - 75 palců
Vstupy / Výstupy: HDMI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: