Optoma OP651RKe interaktivní displej 65"

Kód: VW-0010020024
Neohodnoceno
45 570 Kč 37 661 Kč bez DPH
Na dotaz

65" dotykový monitor, který využijete především při kancelářské práci. Je vybaven UHD 4K rozlišením 3840 x 2160, s LED podsvícením, tvrzené sklo, odezvou 6 ms, jasem 350 cd/m2, kontrast 1200 : 1, 3 x HDMI 2.0, 1 x VGA, 1 x zvuk 3,5 mm, výstupy 1 x HDMI

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optoma OP651RKe 65"

Interaktivní monitor Optoma s plochým dotykovým panelem poskytuje rozlišení 4K UHD a 20 dotykových bodů. Díky nim bude zobrazování lekcí a sdílení nápadů nabývat nové dimenze, a to jak ve vzdělávacích, tak v podnikových aplikacích. Monitory nabízí antireflexní displej, filtr s modrým světlem a široké pozorovací úhly.

Anti-glare and scratch resistant

Vestavěná cloudová funkce umožňuje snadný přístup na Disk Google nebo Microsoft OneDrive a díky možnosti AirShare je možné prezentovaný materiál sdílet v reálném čase. Monitor je vybaven širokou škálou signálních konektorů, které usnadňují jejich připojení a bezdrátové sdílení obsahu.

 

Seamless content sharing

 

Výhody tohoto monitoru

 • Rozlišení 4K UHD
 • Plynulá dotyková technologie
 • Až 20-ti dotyk prstem
 • Bezdrátové sdílení na smartphony, tablety apod.
 • Bezdrátové připojení až 4 vstupních zařízení najednou 
 • Android 7.0 OS
 • Antireflexní displej
 • Výškově stavitelná lišta nástrojů
 • Jednoduché anotace a sdílení
 • Filtr modrého světl
 • Volitelný PC modul pro rozšíření systému
 • Integrované stereo reproduktory 2x 16W
 • Předinstalovaný software Note
 • Předinstalovaný prohlížeč
 • Anotační software

 

Rozlišení 4K UHD

UHD 4K 3840 x 2160 rozlišení monitoru známé jako 4K, zajistí mimořádnou jasnost, jemných detailů a textur na optimální zobrazení a vizuálně náročnou práci., což je zárukou mimořádné ostrosti a nejvyšší kvality obrazu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Plynulá dotyková technologie

Citlivý a intuitivní 20 bodový displej podporuje dotykovou technologii. Technologie podporuje přejetí, posunutí, přetažení a stisk na obrazovce. S technologií si užijete komfort při práci na počítači v zcela novém rozměru. Stává se symbolem pro dokonalou zábavu a práci s grafickými aplikacemi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Antireflexní displej

Široké pozorovací úhly se sklem potaženým antireflexní vrstvou zajišťují výbornou viditelnost za denního světla v místnosti a odstraňuje tak nepříjemné odlesky, které oko zbytečně zatěžují.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduché anotace a sdílení

Sdílejte jednoduše obrazovku z mobilních zařízení prostřednictvím aplikace pro bezdrátové sdílení iMirror a ScreenShare a usnadníte si spolupráci pomocí vašeho vlastního zařízení (BYOD). Vestavěná podpora oblíbených řešení cloudových úložišť, včetně Disku Google a Microsoft OneDrive, poskytne rychlý přístup k digitální paměti pro snadné sdílení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Filtr modrého světla

Díky režimu nízkého modrého světla, který redukuje modré světelné spektrum vyzařující z monitoru a pomáhá tak snižovat namáhání, únavu a podráždění očí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Integrované reproduktory

Ať už se díváte na multimediální prezentace nebo posloucháte hudbu, výkonné integrované reproduktory poskytují úchvatný zážitek.

Široká konektivita

Klíčovým parametrem monitoru je jeho široká konektivita. Disponuje širokou škálou konektorů, které umožňují jednoduché připojení monitoru k různým zařízením a využívat ho tak nejen jako monitor, ale připojit ho i k set-top-boxu jako televizi. Pro vstup u monitoru je typ portů DVI, D-sub, DP a HDMI,

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

65“ dotykový monitor s UHD 4K rozlišením 3840 x 2160 px a dobou odezvy 6 ms. Monitor je vybaven řadou technologií pro dokonalý obraz. Za tímto účelem je monitor vybaven jasem 350 cd/m2, kontrast 1200 : 1 a flitrem modrého světla. Rozhraní monitoru: vstupy 3 x HDMI 2.0, 1 x VGA, 1 x zvuk 3,5 mm, výstupy 1 x HDMI, 1 x zvuk RCA L&R, 1 x zvuk 3,5 mm/ 6 x USB-A, 1 x RS232, 1 x RJ45. Monitor je vybaven reproduktory o výstupním výkonu 16 W x 2.

Technické parametry

Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Kontrast [:1]: 4 000
Obecné
Typ projektoru: Interaktivní systémy
Reproduktory: Ano
Dálkové ovládání: Ano
Barva: Černá
Zobrazení
Zdroj světla: LED
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Kontrast [:1]: 4 000
Fyzické vlastnosti
Montáž na zeď: Ano
Výška [mm]: 914
Šířka [mm]: 1 521
Hloubka [mm]: 98
Hmotnost [kg]: 45,6
Vstupy
Audio vstup: Ano
HDMI: Ano
RJ-45: Ano
RS-232: Ano
VGA (D-Sub) vstup: Ano
Výstupy
Audio výstup: Ano
HDMI výstup: Ano
Další informace
Výrobce: Optoma
Kód výrobce: H1F0C06BW101

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální displeje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: