Optoma W461

Kód: VW-0010010017
Neohodnoceno
19 496 Kč 16 112 Kč bez DPH
Na dotaz

Jak na prezentaci, aniž byste zasedací místnost zahltili nadbytečnou kabeláží? Odpověď nabízí projektor Optoma W461 díky funkci bezdrátového párování. Stačí ho zapnout, vybrat zdrojové zařízení (nejpravděpodobněji váš telefon) a můžete začít prezentovat. Pokud vám ovšem kabeláž nevadí, vždycky můžete připojit třeba svůj počítač. Kabely vám tak či onak překážet nebudou; k zvučení totiž Optoma W461 nevyužívá externí reprosoustavu, ale integrovaný 10W reproduktor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Prezentace v nativním WXGA rozlišení (16:9)
  • LAN display - promítání obrazovky libovolného PC v LAN síti
  • Úžasné barvy v miliardové škále
  • Bezdrátové streamování (nutno dokoupit speciální adaptér)
  • Vysoký kontrast 20 000 : 1
  • Dvojice HDMI (1× MHL) & napájecí USB konektor
  • Vlastní reproduktor o výkonu 10 W
  • Možnost dálkového ovládání

Optoma W461 barvy nekazí

Sledujte filmy, hrajte hry a užijte si přitom obraz plný barev v prvotřídní kvalitě; Optoma W461 podá parádní výkon za všech okolností. Využívá totiž filmový standard Rec.709 pro přesnou reprodukci barev.

Obraz s vysokým kontrastem

Propracovanější obraz s důrazem na černou a bílou - to je další ze silných stránek projektoru Optoma W461. Vysoký kontrast při finálním zobrazení hraje důležitou roli. Rozdíl ostatně vidíte sami.

Snadnější promítání dokumentů

Na promítání dokumentů, tabulek anebo prezentací nepotřebujete počítač se sadou Office. Projektor má v sobě totiž zabudované rozhraní Native Office Viever. Soubory tak stačí umístit na flash disk nebo paměťovou SD kartu. Optoma W461 se postará o zbytek.

Optoma W461 se k vašemu obsahu dostane i bezdrátově

Obsah ze svého PC, Macu anebo mobilního zařízení můžete sdílet s projektorem Optoma W461 bezdrátově. Umožňuje to zdarma dostupná aplikace HDCast Pro a speciální USB adaptér (prodávaný zvlášť).

Obraz přizpůsobitelný v horizontální i vertikální rovině

Tvar obrazu můžete s projektorem Optoma W461 upravovat jak ve vodorovné, tak i svislé rovině. To vám umožní vytvořit čtvercový obraz i na nerovných stěnách anebo pokud instalujete projektor tak, že promítá z úhlu.

Síla reprosoustavy skrytá v jediném měniči

Na co nejlepším zážitku z hraní her nebo sledování filmů má svůj podíl i ozvučení. Ani v tomhle ohledu Optoma W461 nezklame. Využívá totiž výkonný reproduktor, který má přednes srovnatelný s externí reprosoustavou.

Ani 3D obsah není pro Optomu W461 výzva

Obsah ve 3D? Ani to nedělá projektoru Optoma W461 potíže. Zdroj může být libovolný - od 3D Blu-Ray přehrávačů až po herní konzole nejnovější generace.

Eco+

Vysoký kontrast, dlouhá životnost lampy a funkce, které snižují celkovou spotřebu. To vše je Eco+ u projektoru Optoma W461.

Zanedbatelná spotřeba & rychlé probuzení

Lampa projektoru Optoma W461 využívá různé provozní režimy, které umožní snížit celkovou spotřebu až o 70 %. S funkcí Quick Resume pak rychle obnovíte činnost projektoru poté, co se aktivuje režim spánku anebo funkce automatického vypnutí.

Automatické vypínání projektoru

Nelamte si hlavu s tím, že jste projektor Optoma W461 zapomněli vypnout. Šikovná funkce Auto Power Off sama projektor vypne po několika minutách nečinnosti.

Eco AV Mute

S touto funkcí snížíte intenzitu obrazu takže si třeba během prezentace snáz znovu získáte pozornost publika. Jedná se o další vychytávku, která výrazně snižuje celkovou spotřebu projektoru.

Doplňte baterii zařízením, která to potřebují

Port USB-A jde využít i k napájení externích HDMI zařízení - třeba takového Mini počítače Google Chromecast.

Optoma W461 si rozumí i s tablety nebo chytrými telefony

K projektoru Optoma W461 můžete kromě počítače připojit taky smartphone nebo tablet - obojí zásluhou funkce MHL. Všechna data uložená v mobilních zařízeních si tak lze zobrazit ve velkém.

Navržený k provozu 24 hodin / 7 dní v týdnu

V neposlední řadě zvládne projektor i zápřah nepřetržitého provozu 24 / 7. Pokud však chcete zachovat životnost lampy, uváděnou v parametrech, doporučuje výrobce jednou za 24 hodin projektor na půl hodinu vypnout, anebo ho alespoň uvést do pohotovostního režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: