Samsung LH40GWPLBC/EN

Kód: VW-990524
Neohodnoceno
36 516 Kč –3 %
Samsung LH40GWPLBC/EN
36 516 Kč –3 % 35 421 Kč 29 274 Kč bez DPH
Na dotaz

SM 400UX-3, 8ms, 3000:1, 700cd/m2, 178/178, 1920x1080

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolehlivý a trvanlivý monitor odolný vůči prachu
 
Seznamte se s monitorem, který byl vytvořený tak, aby odolal vlivům času ¬- a nečistot. Tento velkoformátový displej Samsung je trvanlivý a odolný vůči prachu Jeho odolnost ještě více zvyšuje design s utěsněním rohů, dvojvrstvá struktura a utěsněné otvory šroubů, konektorů a ovládacích prvků. Když chcete vyjádřit své sdělení, prach a nečistoty vám přece nemohou stát v cestě.
 
Dvojnásobné množství informací, dvojnásobný účinek
 
Na velkoformátovém displeji Samsung můžete provozovat i prezentace, které vyžadují konfiguraci obrazu v obraze nebo uspořádání dvou obrazů vedle sebe. Když jeden obraz nestačí, lze prezentovat dva obrazové signály současně a dosáhnout tak maximálního účinku.
 
Snadná aktualizace
 
Firmware velkoformátového displeje Samsung lze velice snadno aktualizovat. Aktualizace spočívá v jednoduchém přenosu souboru s bitovou kopií firmwaru pomocí rozhraní DVI, HDMI nebo Display Port. Velkoformátový displej Samsung je možné snadno aktualizovat prostřednictvím přímého připojení k počítači.
 
Zůstaňte v obraze s výstupem DVI
 
Vychutnávejte si špičkovou kvalitu obrazu s výstupním rozhraním DVI, které vám díky obrazové matrici s jednoduchým připojením umožňuje sdílet obsah mezi více velkoformátovými displeji. Velkoformátové displeje musely být v minulosti jednotlivě připojené k počítači, avšak digitální výstupní smyčka je umožňuje připojit bez připojení k počítači. A co je ještě lepší, tato technologie vytváří jediný obraz bez jakékoli ztráty kvality, takže nepotřebujete samostatný rozdělovač videosignálu. Je to nejúspornější způsob připojení více displejů, který se snadno instaluje.
 
Obrazovka, která nerozbije vaše digitální sny (volitelné příslušenství)
 
Monitor vystavený ve veřejných prostorách mohou potkat nejrůznější nehody. Proto naše velkoformátové displeje nabízejí speciálně navržené volitelné ochranné sklo. Toto netříštivé sklo je odolné proti poškrábání a chrání povrch panelu před jakýmkoli poškozením, abyste ho mohli používat po dlouhé roky.
 
Jasnější světlo, lepší obraz
 
Na intenzivně osvětleném panelu DID bude vaše sdělení vždy v centru pozornosti. Díky jeho vysokému jasu a kontrastu je obrazovka na veřejnosti zřetelná a dobře čitelná. Ve skutečnosti je v průměru 1,5 krát jasnější než obrazovka televizoru. Když k tomu přidáte nízkou provozní teplotu, získáte velkoformátový displej Samsung, který vám bude spolehlivě sloužit dlouhé roky.
 
Videostěna, která splní vaše požadavky
 
Vytvořte si dokonalou videostěnu z velkoformátových displejů Samsung, které splní vaše požadavky.Tyto velkoformátové displeje obsahují vestavěný procesor pro videostěny, který podporuje konfigurace 1 x 1 až 10 x 10 displejů, takže vám poskytnou naprosté pohodlí. Displeje navíc nevyžadují žádnou další podporu, takže vám nabízejí téměř neomezené možnosti. 
 
Šetřete peníze i prostor s vestavěnými reproduktory
 
Maximalizujte účinek vaší prezentace prostřednictvím skvělého obrazu a čistého zvuku. Díky vestavěným reproduktorům bude vaše sdělení znít nahlas a zřetelně. Nebudete muset kupovat samostatné reproduktory, takže ušetříte peníze i cenný prostor.
 
Vyberte si správnou orientaci – na výšku nebo na šířku
 
Tento velkoformátový displej Samsung vám poskytuje flexibilitu při zobrazování obrazu vertikálně nebo horizontálně podle toho, co vyžaduje konkrétní situace. Díky funkci otočení obrazovky o 90 stupňů a možnosti zobrazovat prezentace v režimu na výšku nebo reklamy v režimu na šířku se jedná o skutečně všestranný monitor.
 
Skvělý obraz bez odlesků
 
Bez ohledu na to, zda chcete sdělit příběh nebo prodat výrobek, je důležité, aby váš obraz byl křišťálově čistý. S tímto velkoformátovým displejem Samsung získáte přesně takový obraz, a to i v případě, že je displej umístěný v jasně osvětleném prostředí. Na displeji nevznikají odrazy, které by zhoršily čitelnost vaší reklamy, takže obraz zůstává plynulý a zřetelný.
 
Displej
 • Velikost obrazovky 40"
 • Jas 700 cd/m²
 • Kontrastní poměr 10.000 : 1
 • Rozlišení 1.920 x 1.080 (16 : 9)
 • Doba odezvy 8 ms
 • Pozorovací úhel (horizontální/vertikální) 178° / 178°
Napájení
 • Typ Vnitřní
 • Třída energetické účinnosti N/A
Rozměry
 • Rozměry sestavy s podstavcem (ŠxVxH) 914 x 526 x 118 mm
 • Rozměry balení (ŠxVxH) 1.145 x 720 x 300 mm
Hmotnost
 • Hmotnost balení 22,5 kg
Design
 • Typ stojanu Nožičky (volitelné)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED a LCD displeje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: