Samsung LH40HBPLBC/EN

Kód: VW-990521
Neohodnoceno
23 475 Kč –3 %
Samsung LH40HBPLBC/EN
23 475 Kč –3 % 22 771 Kč 18 819 Kč bez DPH
Na dotaz

SM 400MX-3, 8ms, 3000:1, 450cd/m2, 178/178, 1920x1080

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšířené možnosti připojení bez dalších nákladů
 
Vytvořte profesionální digitální displej, aniž byste museli pořizovat další doplňky, jako například rozváděcí zařízení nebo externí vybavení. Společnost Samsung vám to usnadní prostřednictvím rozhraní Display Port, které poskytuje rozšířené možnosti připojení a zdokonalené grafické rozhraní. Pomocí jednoduchého adaptéru můžete připojit počítač, monitor nebo televizor kabelem HDMI nebo DVI, který je více než dvakrát delší než standardní kabely. Objevte jednoduchý a nenákladný způsob, jak vytvořit výkonný displej.
 
Nastavte rozvrh, který se nikdy neopozdí
 
Zajistěte trvale efektivní provoz monitoru. Tento velkoformátový displej Samsung se může pochlubit inteligentní plánovací funkcí. Funkce automatického zapnutí a vypnutí umožňuje nastavit čas, den, hlasitost, zdroj vstupního signálu a data svátků. K dispozici je dokonce praktická nabídka na obrazovce obsahující až 3 rozvrhy včetně dne a času.
 
Šetřete peníze i prostor s vestavěnými reproduktory
 
Maximalizujte účinek vaší prezentace prostřednictvím skvělého obrazu a čistého zvuku. Díky vestavěným reproduktorům bude vaše sdělení znít nahlas a zřetelně. Nebudete muset kupovat samostatné reproduktory, takže ušetříte peníze i cenný prostor.
 
Snadné ovládání, které překoná vzdálenosti
 
Obsah se neustále mění, a proto potřebujete spolehlivé softwarové řešení, které vám umožní komunikovat se vzdálenými displeji co nejrychleji a bez zbytečných nákladů. Velkoformátové displeje Samsung podporují zdokonalené řešení pro ovládání více displejů, kterým lze ovládat velký počet monitorů prostřednictvím jejich zabudovaného rozhraní RS232 nebo RJ45. Pomocí tohoto snadno a intuitivně použitelného řešení můžete ovládat monitory na krátké i dlouhé vzdálenosti.
 
Videostěna, která splní vaše požadavky
 
Vytvořte si dokonalou videostěnu z velkoformátových displejů Samsung, které splní vaše požadavky. Tyto velkoformátové displeje obsahují vestavěný procesor pro videostěny, který podporuje konfigurace 1 x 1 až 10 x 10 displejů, takže vám poskytnou naprosté pohodlí. Displeje navíc nevyžadují žádnou další podporu, takže vám nabízejí téměř neomezené možnosti. 
 
Skvělý způsob, jak zajistit dlouhou životnost
 
Vychutnávejte si nepřetržitý a spolehlivý provoz díky vestavěnému ovládání ventilátoru. Ventilátor zabudovaný do velkoformátového displeje vám zaručí, že se na displej budete moci mnoho let spoléhat bez obav z jeho přehřátí. Ventilátor lze dokonce ovládat pomocí snadno použitelné nabídky na obrazovce.
 
Vyberte si správnou orientaci – na výšku nebo na šířku
 
Tento velkoformátový displej Samsung vám poskytuje flexibilitu při zobrazování obrazu vertikálně nebo horizontálně podle toho, co vyžaduje konkrétní situace. Díky funkci otočení obrazovky o 90 stupňů a možnosti zobrazovat prezentace v režimu na výšku nebo reklamy v režimu na šířku se jedná o skutečně všestranný monitor.
 
Obrazovka, která nerozbije vaše digitální sny (volitelné příslušenství)
 
Monitor vystavený ve veřejných prostorách mohou potkat nejrůznější nehody. Proto naše velkoformátové displeje nabízejí speciálně navržené volitelné ochranné sklo. Toto netříštivé sklo je odolné proti poškrábání a chrání povrch panelu před jakýmkoli poškozením, abyste ho mohli používat po dlouhé roky.
 
Design zásuvných modulů se snadným přístupem
 
Design doplňkových zásuvných modulů velkoformátového displeje vám umožní vychutnávat si pohodlný a rychlý přístup k počítači, síti nebo přijímači. Pozice pro tyto moduly je diskrétně skrytá na zadní straně displeje. K dispozici jsou nejrůznější doplňkové moduly, které lze snadno zkombinovat s velkoformátovým displejem. Můžete dokonce vložit i přizpůsobený modul bez ohledu na to, zda ho vyrobila společnost Samsung nebo jiný výrobce.
 
Dvojnásobné množství informací, dvojnásobný účinek
 
Na velkoformátovém displeji Samsung můžete provozovat i prezentace, které vyžadují konfiguraci obrazu v obraze nebo uspořádání dvou obrazů vedle sebe. Když jeden obraz nestačí, lze prezentovat dva obrazové signály současně a dosáhnout tak maximálního účinku.
 
Skvělý obraz bez odlesků
 
Bez ohledu na to, zda chcete sdělit příběh nebo prodat výrobek, je důležité, aby váš obraz byl křišťálově čistý. S tímto velkoformátovým displejem Samsung získáte přesně takový obraz, a to i v případě, že je displej umístěný v jasně osvětleném prostředí. Na displeji nevznikají odrazy, které by zhoršily čitelnost vaší reklamy, takže obraz zůstává plynulý a zřetelný.
 
Snadná aktualizace
 
Firmware velkoformátového displeje Samsung lze velice snadno aktualizovat. Aktualizace spočívá v jednoduchém přenosu souboru s bitovou kopií firmwaru pomocí rozhraní DVI, HDMI nebo Display Port. Velkoformátový displej Samsung je možné snadno aktualizovat prostřednictvím přímého připojení k počítači.
 
Rozměry
  • Rozměry s podstavcem 971 x 582 x 118,5 mm
  • Přepravní rozměry 1.085 x 703 x 310 mm
Hmotnost
  • Přepravní hmotnost 23,8 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED a LCD displeje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: