Samsung LH46GWSLBC/EN

Kód: VW-990538
Neohodnoceno
67 757 Kč –3 %
Samsung LH46GWSLBC/EN
67 757 Kč –3 % 65 724 Kč 54 317 Kč bez DPH
Na dotaz

SM 460UXn-3, 8ms, 3000:1, 700 cd/m2, 178/178, 1920x1080

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snadná aktualizace
 
Firmware velkoformátového displeje Samsung lze velice snadno aktualizovat. Aktualizace spočívá v jednoduchém přenosu souboru s bitovou kopií firmwaru pomocí rozhraní DVI, HDMI nebo Display Port. Velkoformátový displej Samsung je možné snadno aktualizovat prostřednictvím přímého připojení k počítači.
 
Skvělý obraz bez odlesků
 
Bez ohledu na to, zda chcete sdělit příběh nebo prodat výrobek, je důležité, aby váš obraz byl křišťálově čistý. S tímto velkoformátovým displejem Samsung získáte přesně takový obraz, a to i v případě, že je displej umístěný v jasně osvětleném prostředí. Na displeji nevznikají odrazy, které by zhoršily čitelnost vaší reklamy, takže obraz zůstává plynulý a zřetelný.
 
Inteligentní snímač, který automaticky šetří energii (volitelné příslušenství)
 
Přestaňte si dělat starosti se světelnými podmínkami, které ovlivňují váš displej. Tento velkoformátový displej Samsung přizpůsobuje úrovně jasu změnám okolních světelných podmínek, takže váš obraz bude vždy křišťálově čistý. A vzhledem k tomu, že tato technologie kompenzuje prostředí s nedostatečným nebo nadměrným osvětlením, ušetříte energii a budete se chovat ekologicky.
 
Rozšířené možnosti připojení bez dalších nákladů
 
Vytvořte profesionální digitální displej, aniž byste museli pořizovat další doplňky, jako například rozváděcí zařízení nebo externí vybavení. Společnost Samsung vám to usnadní prostřednictvím rozhraní Display Port, které poskytuje rozšířené možnosti připojení a zdokonalené grafické rozhraní. Pomocí jednoduchého adaptéru můžete připojit počítač, monitor nebo televizor kabelem HDMI nebo DVI, který je více než dvakrát delší než standardní kabely. Objevte jednoduchý a nenákladný způsob, jak vytvořit výkonný displej.
 
Design zásuvných modulů se snadným přístupem
 
Design doplňkových zásuvných modulů velkoformátového displeje vám umožní vychutnávat si pohodlný a rychlý přístup k počítači, síti nebo přijímači. Pozice pro tyto moduly je diskrétně skrytá na zadní straně displeje. K dispozici jsou nejrůznější doplňkové moduly, které lze snadno zkombinovat s velkoformátovým displejem. Můžete dokonce vložit i přizpůsobený modul bez ohledu na to, zda ho vyrobila společnost Samsung nebo jiný výrobce.
 
Zůstaňte v obraze s výstupem DVI
 
Vychutnávejte si špičkovou kvalitu obrazu s výstupním rozhraním DVI, které vám díky obrazové matrici s jednoduchým připojením umožňuje sdílet obsah mezi více velkoformátovými displeji. Velkoformátové displeje musely být v minulosti jednotlivě připojené k počítači, avšak digitální výstupní smyčka je umožňuje připojit bez připojení k počítači. A co je ještě lepší, tato technologie vytváří jediný obraz bez jakékoli ztráty kvality, takže nepotřebujete samostatný rozdělovač videosignálu. Je to nejúspornější způsob připojení více displejů, který se snadno instaluje.
 
Jasnější světlo, lepší obraz
 
Na intenzivně osvětleném panelu DID bude vaše sdělení vždy v centru pozornosti. Díky jeho vysokému jasu a kontrastu je obrazovka na veřejnosti zřetelná a dobře čitelná. Ve skutečnosti je v průměru 1,5krát jasnější než obrazovka televizoru. Když k tomu přidáte nízkou provozní teplotu, získáte velkoformátový displej Samsung, který vám bude spolehlivě sloužit dlouhé roky.
 
Nastavte rozvrh, který se nikdy neopozdí
 
Zajistěte trvale efektivní provoz monitoru. Tento velkoformátový displej Samsung se může pochlubit inteligentní plánovací funkcí. Funkce automatického zapnutí a vypnutí umožňuje nastavit čas, den, hlasitost, zdroj vstupního signálu a data svátků. K dispozici je dokonce praktická nabídka na obrazovce obsahující až 3 rozvrhy včetně dne a času.
 
Snadné ovládání, které překoná vzdálenosti
 
Obsah se neustále mění, a proto potřebujete spolehlivé softwarové řešení, které vám umožní komunikovat se vzdálenými displeji co nejrychleji a bez zbytečných nákladů. Velkoformátové displeje Samsung podporují zdokonalené řešení pro ovládání více displejů, kterým lze ovládat velký počet monitorů prostřednictvím jejich zabudovaného rozhraní RS232 nebo RJ45. Pomocí tohoto snadno a intuitivně použitelného řešení můžete ovládat monitory na krátké i dlouhé vzdálenosti.
 
Displej
  • Jas 700 cd/m²
  • Kontrastní poměr 10.000:1
  • Rozlišení 1.920 x 1.080 (16:9)
  • Pozorovací úhel (horizontální/vertikální) 178° / 178°
Napájení
  • Typ: Vnitřní
  • Třída energetické účinnosti N/A
Rozměry
  • Rozměry s podstavcem (ŠxVxH) 1.049 x 603 x 118 mm
  • Rozměry balení (ŠxVxH) 1.155 x 733 x 325 mm
Hmotnost
  • Hmotnost balení 31 kg
Design
  • Typ stojanu: Nožičky (volitelné)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED a LCD displeje
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: