SONY BRAVIA 98’’ 8K BRAVIA with Tuner

Kód: FWD-98Z9G/T
Neohodnoceno
2 484 403 Kč 2 053 226 Kč bez DPH
Na dotaz

Úhlopříčka obrazovky:55"; Technologie TV:LED; Rozlišení:Ultra HD 4k 3840x2160

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poskytněte zákazníkům, partnerům a návštěvníkům jedinečný zážitek ze sledování v působivém měřítku. Série FWD-98Z9G / T 98 "profesionální displeje BRAVIA MASTER Series Display vynikají 8K HDR obrázky s jednoduchým ovládáním, flexibilním propojením / ovládáním a rozsáhlými integračními možnostmi.

Série BRAVIA MASTER, optimalizovaná pro profesionální zobrazovací aplikace, využívá plný výkon špičkových Sony Technologie obrazu: Podsvícení Master LED technologie s úplným polem LED a náš X1 ™ Ultimate obrazový procesor jsou spojeny s 8K X-Reality ™ PRO pro zajištění zářivých vysoce kontrastních 8K HDR snímků, prasknutí s jemnými detaily, bohatými barvami a velkolepým kontrastem.

8K obrázky na velké obrazovce jsou doplněny mohutným minimalistickým designem FWD-98Z9G / T, který určitě udělá dojem v jakémkoli nastavení. Obraz a zvuk jsou v dokonalé harmonii se systémem Acoustic Multi-Audio ™ od společnosti Sony a technologií Sound-from-Picture Reality ™ pro podmanivý audiovizuální výkon.

Díky pokročilému řízení, režimu Pro, volitelné interaktivní kompatibilitě a zabudované platformě HTML5 usnadňuje vytváření atraktivního digitálního značení, takže vždy budete mít jasný obraz.

Obohaťte zážitek ze zobrazování publika posluchače pomocí plynulé integrace TEOS a výběru vestavěných řešení, která přidají další funkce, od podpory zasedacích místností až po automatizaci, bez potřeby externích zařízení nebo přehrávačů.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální displeje
Hmotnost: 120.8 kg
Hmotnost: 120
Operační systém: Ano
Rozlišení: 7680 x 4320 (8K UHD)
Síťové připojení: WLAN (Wifi)
Úhlopříčka: 98
Vstupy / Výstupy: HDMI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: