BENQ LW820ST

Kód: 9H.JJK77.33E
Neohodnoceno
28 890 Kč 23 876 Kč bez DPH
Na dotaz

Svítivost (v ANSI lumenech):3400; Kontrast (hodnota : 1):20 000; Technologie projektoru:DLP; Skutečné rozlišení projektoru:WXGA (1280 x 800); Životnost lampy (v hodinách):6 000

Detailní informace

Detailní popis produktu

Efektivní výuka zásluhou vynikající kvality obrazu
Laserová technologie BenQ BlueCore™

Vynikající jas
Přesně zkalibrovaný laserový zdroj s vysokým výkonem
Zarovnání laserových diod BlueCore bez jakýchkoli odchylek zvyšuje světelný tok do světelného tunelu, což zlepšuje světelnou účinnost.

Vynikající výkon
Sekundární barevné kolečko s přidanou žlutou
Dvě synchronizovaná barevná kolečka BlueCore využívají přídavný žlutý segment, který stimuluje přesné spektrum RGBY pro optimální chromatický výkon.

Neprodyšně uzavřený čip DLP
Čip DLP obsahující více než dva miliony mikrozrcátek, které prostřednictvím barevného kolečka odrážejí křišťálově čisté světlo, je neprodyšně uzavřen, aby odolal teplu po dobu více než 100 000 hodin bez jakékoli degradace.

Senzor s protiprachovou úpravou je odolný vůči usazování prachu
Projektor LW820ST je vybaven senzory barevného kolečka s geniální protiprachovou úpravou, čímž prodlužuje svůj optimální výkon, protože odpuzuje prach, který by se mohl usazovat na tradičních senzorech a blokovat IR signál, což mívá za následek blikání, zkreslené barvy nebo dokonce vypnutí přístroje.

Brilantní zobrazení obsahu přednášek
Výkonná laserová projekce LW820ST využívá systému duálních barevných spekter pro dosažení jedinečného barevného výkonu. Zvýšením barevných poměrů a čistoty barvy RGBY, LW720 výrazně zvyšuje sytost barev, aby byla zajištěna vynikající kvalita prezentace.

Mimořádně vysoký kontrast díky použití laseru
4K laserový projektor LW820ST vytváří maximálně ostrý obraz s mimořádně vysokým kontrastním poměrem 100 000 : 1, který se vyznačuje skutečně hlubokou černou, bohatými zářivými barvami a velmi jemnými detaily. LW820ST rovněž disponuje spontánní odezvou, díky níž nevyžaduje zapnutí nebo obnovení z režimu zatemnění (zobrazujícího skutečnou černou) žádné čekání. Projektor je tak ihned připraven k jakémukoli flexibilnímu použití.

Dlouhotrvající vysoký jas
LW820ST produkuje 3600 ANSI lumenů a vynikající efektivitu jasu na stejné úrovni jako IFP pro jasný, ostrý obraz a text i ve velkých světlých učebnách.

Okamžité zapnutí
BenQ BlueCore™ výukové projektory lze okamžitě zapnout a vypnout, což výrazně zkracuje čas instalace ve srovnání s jinými projektory na bázi lampy.

Dlouhodobě konzistentní výkon po dobu 20 000 hodin
Laserové projektory BenQ BlueCore zaručují 20 000 hodin provozu se skvělou kvalitou obrazu a vynikajícím výkonem. Laserový světelný zdroj odolává rozkladu barev v průběhu času. Díky tomu jsou laserové projektory BenQ ideální pro firemní prezentace nebo prezentace ve veřejných prostorách, které vyžadují vysoký barevný výkon a spolehlivou kvalitu projekce.

Širší možnosti využití v učebnách zásluhou velmi krátké projekční vzdálenosti
Nerušená výuka bez prostorových omezení
LW820ST s velmi krátkou projekční vzdáleností lze upevnit přímo nad projekční plátno ve vzdálenosti několika centimetrů od stěny, což eliminuje rušivé stíny a odlesky a umožňuje studentům a učitelům bezproblémovou interakci a spolupráci před tabulí.

Větší obraz
Projektory BenQ pro vzdělávací účely nabízejí celou řadu rozlišení a velikostí promítaného obrazu tak, aby dokázaly splnit rozmanité potřeby v učebnách. Naše projektory pro vzdělávací účely s velmi krátkou projekční vzdáleností, jež přinášejí ostrý obraz o velikosti až 100 palců, umožňují flexibilnější využití v učebnách při nižších nákladech.

Vytvoření interakce na jakémkoli povrchu
Technologie PointWrite™ pracuje na jakémkoli rovném povrchu – není nutné pořizovat žádnou drahou digitální tabuli nebo jiné dodatečné zařízení. S modulem PointWrite™ lze promítat obraz na stůl nebo tabuli, takže větší počet studentů může snadno sdílet a psát na stejnou plochu, což přináší nespočet nových příležitostí k interaktivitě a vytváří moderní digitální učebnu.

Podpora vícedotykového ovládání pomocí per nebo prstů a kreslení na více projekčních ploch
Projektory PointWrite™ nabízejí podporu několika uživatelů a při použití dvou projektorů PointWrite™ lze zdvojnásobit projekční plochu. S režimem bílé tabule QWrite mohou učitelé spouštět různé aplikace nebo provádět zobrazení, prohlížení a psaní poznámek na dvou projekčních plochách.

Podpora gest Windows
Projektory PointWrite™ podporují intuitivní gesta systému Windows, jako je přiblížení a oddálení nebo posouvání při procházení webových stránek, obrázků nebo Map Google. Všechny vícedotykové příkazy a gesta jsou podporovány v mnoha aplikacích pro systém Windows 8 nebo vyšší a v budoucích aplikacích.

Podpora ovládání přes síť LAN
Aby mohli IT manažeři efektivně provádět každodenní údržbu projektoru, je projektor LW820ST široce kompatibilní s předními systémy pro správu projektorů včetně Crestron, AMX, PJ-Link a BenQ MDA pro ovládání přes síť LAN. Software BenQ Multiple Display Administrator (MDA) umožňuje výkonné centralizované monitorování, ovládání a řízení napájení projektorů ve škole z jednoho počítače, takže lze získat plný přístup ke každému projektoru a provádět jeho přímou správu.

Jednodušší vyrovnání pomocí držáku na stěnu
Aby byla zaručena efektivní profesionální instalace, náš držák na stěnu pro projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností nabízí instalační tabulku a pravítko umožňující dokonalé vyrovnání projekční plochy a polohy obrazu v učebně. Navíc je na přední straně projektoru k dispozici třísměrný knoflík zaručující snadné nastavení projekční plochy přesně do tvaru čtverce.

Digitální zmenšení
Digitální zmenšení se používá pro jemné ladění velikosti obrazu prostřednictvím nabídky OSD, pokud není obraz přesně zarovnán na požadovaný rozměr.

Ostrý obraz bez zkreslení
Funkce korekce zkreslení v rozích umožňuje individuální nastavení jednotlivých rohů tak, aby bylo dosaženo dokonalého přizpůsobení a vyrovnání obrazu na omezených nebo nerovných plochách.

Dokonalý obraz po dlouhou dobu zásluhou technologie DLP
Bezkonkurenční čitelnost
Projektory BenQ pro vzdělávací účely vyznačující se maximálně vysokým kontrastem využívají pokročilý optimalizovaný DLP systém optických čoček, který zaručuje snadnou čitelnost a vysoké rozlišení každého pixelu.

Dlouhodobá kvalita obrazu
Zásluhou špičkové technologie DLP si projektory BenQ pro vzdělávací účely zachovávají dokonalý obraz po dlouhou dobu, protože u nich nedochází k blednutí barev. Na rozdíl od jiných projektorů, které nevyužívají technologii DLP, vypadají DLP projektory BenQ pro vzdělávací účely po výměně lampy jako nové. A díky více než dvěma milionům mikrozrcadel a minimální tvorbě tepla vydrží DLP čip spolehlivě pracovat přes 100 000 hodin bez jakékoli degradace.

Specifikace

Projekční technologie: DLP Single 0.65" WXGA
Nativní rozlišení: 1280 x 800 pixels
Podporované rozlišení: VGA (640 x 480) do WUXGA_RB (1920 x 1200)
Počet zobrazovaných barev: 1,07 miliardy barev
Svítivost [lm]: 3,600
Kontrast: 100,000:1
Formát zobrazení: 16:10 (volitelný poměr stran 5)
Velikost obrazu [palce]: 60 "~ 120"
Throw Ratio: 0.52
Zoom: poměr přiblížení je pevný, Digitální zoom (2x)
Horizontální frekvence [KHz]: 15KHz ~ 102KHz
Vertikální Scan Rate [Hz]: 23 - 120 Hz
Zvuk: 10Wx1
Typ lampy: Laser
Životnost lampy [h]: min 20000
Rozhraní:
HDMI-1 x1
HDMI-2/MHL x1
PC (D-sub 15pin) x2
Monitor out (D-sub 15pin,Female) x 1
Composite Video in (RCA) x1
S-Video in x1
Audio in(mini jack) x1
Audio L/R in (RCA)x1
Microphone in (Mini jack) x1
Audio out (mini jack) x1
LAN Port(RJ45 for Network ) x1
RS232 In (D-sub 9pin, male) x1
USB TypeA (5V,1.5A) x1
USB Type mini B (For service)x1
IR Receiver(Front/Top) x2
Kompatibilita:
Kompatibilita HDTV 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
Kompatibilita videa NTSC, PAL, SECAM
Napájení: 100 ~ 240V AC
Spotřeba [W]: Max 320 W, Normální 283 W, Eco 234 W
Spotřeba Standby [W]: Normální <0.5 Wat, Síť <2 W
Hladina hlučnosti : 33/29 dBA (bez prachového filtru)
Rozměry [mm]: 410 x 158 x 272 mm
Hmotnost [kg]: 5,6 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Projektory
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Hmotnost: 5.6 kg
Technologie: DLP
Svítivost: 3000-4000
Rozlišení: 1920 x 1200 (WUXGA)
Projekční vzdálenost: Krátká
Rozhraní HDMI: 2x HDMI in
Reproduktor: Ano
Hmotnost: Nad 5 kg
Podpora 3D: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: