Logitech Rally Video montážní sada

Kód: VW-4940650
Neohodnoceno
4 373 Kč 3 614 Kč bez DPH
Na dotaz

Proveďte úhlednou instalaci jednotlivých součástí systému Rally pomocí přiložených držáků a upevňovacího materiálu. Držák kamery zajistí bezpečné,stabilní upevnění na stěnu nad nebo pod obrazovku,nebo jej lze po obrácení upevnit těsně u stropu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní specifikace

Popis výrobku Logitech Rally - video conferencing mounting kit
Typ výrobku Video conferencing mounting kit
Obsah balíčku Kabel
Navrženo pro Rally,Rally Plus

Vlastnosti produktu

  • Elegantní,bezpečný,flexibilní systém upevnění
  • Proveďte úhlednou instalaci jednotlivých součástí systému Rally pomocí přiložených držáků a upevňovacího materiálu. Držák kamery zajistí bezpečné,stabilní upevnění na stěnu nad nebo pod obrazovku,nebo jej lze po obrácení upevnit těsně u stropu. Reproduktory můžete upevnit přímo na stěnu pomocí nenápadných držáků. Rozbočovače umístěte na stěnu nebo pod stůl s odvětrávacími držáky,a poté připojení zajistěte pomocí fixačních držáků kabelu pro dosažení profesionálního vzhledu.
  • Oboustranný držák kamery
  • Držák kamery umožňuje kameru flexibilně upevnit na stěnu přímo nad nebo pod obrazovku pro zajištění přirozeného zorného úhlu a očního kontaktu se vzdálenými účastníky. Ve větších konferenčních prostorech lze držák obrátit a umístit kameru poblíž stropu pro širší záběr. Šroub pro stativ a tříbodový systém kolíků zajišťuje stabilitu a pomáhá kameru udržet v klidu,když se objektiv pohybuje.
  • Nenápadné držáky reproduktoru
  • Každý díl montážní sady Rally je speciálně navržen pro součást systému,pro kterou je určen. Oba držáky,které slouží k upevnění reproduktorů Rally po obou stranách obrazovky,vytvářejí elegantní „plovoucí"dojem a zároveň reproduktorům samotným umožňují plně rozvinout jejich akustický potenciál. Výsledek:realistický zvuk konverzace pomáhá lidi sbližovat,jakkoli technologie,která ji umožňuje,splývá s pozadím a neruší.
  • Odvětrávací držáky pro obrazový rozbočovač a stolní rozbočovač
  • Dva odvětrávací držáky rozbočovače umožňují různé varianty upevnění pro umístění obrazového rozbočovače a stolního rozbočovače na stěnu nebo pod stůl. Držáky byly navrženy s vyvýšenými distančními prvky pro zajištění řádné cirkulace vzduchu a tím spolehlivého chlazení.
  • Fixační držáky kabelu
  • Ochrana před nechtěným odpojením a souvisejícími potížemi,která zároveň udržuje kabeláž úhlednou a uspořádanou. Jednotlivé dvoudílné držáky se upevní poblíž obrazového rozbočovače a stolního rozbočovače a udržují kabely napájení,audia/videa a dat řádně připojené.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: