Logitech SmartDock Flex (SmartDock not included)

Kód: VW-4694220
Neohodnoceno
17 316 Kč 14 311 Kč bez DPH
Na dotaz

Zařízení Logitech SmartDock Flex zjednodušuje instalaci kabelů pro konzoli SmartDock sloučením objemných kabelů pro A/V,data a napájení do jediného kabelu kategorie 6.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní specifikace

Popis výrobku Logitech SmartDock Flex (SmartDock not included) - Expansion Kit - video/audio nástavec - GigE
Typ zařízení Video/audio nástavec
Provedení Externí
Protokol datového spojení GigE
Max. přenosová vzdálenost 15 m
Rozměry (ŠxHxV) 14.3 cm x 3.09 cm x 14.3 cm
Záruka výrobce Záruka 2 roky

Zařízení Logitech SmartDock Flex zjednodušuje instalaci kabelů pro konzoli SmartDock sloučením objemných kabelů pro A/V,data a napájení do jediného kabelu kategorie 6. Rozšiřovací sada SmartDock Flex zahrnuje základnu,která se upevní pod konzoli Logitech SmartDock a rozšiřovací zařízení,které připevníte za displej v přední části místnosti. Než natahovat několik kabelů přes celou místnost mohou instalující propojit základnu zařízení SmartDock Flex a rozšiřovací zařízení kabelem kategorie 6,a poté k rozšiřovacímu zařízení připojit kabely pro A/V,data a napájení.

Zařízení SmartDock Flex rovněž přináší možnost využití A/V přípojky pro účast na externích konferencích. Budete-li se chtít připojit ke konferenci mimo uzavřený systém Microsoft,stačí připojit notebook. Nyní budete moci kameru,hlasitý odposlech a displej v místnosti využívat s aplikacemi Cisco WebEx,Zoom,BlueJeans a s prakticky každou konferenční či webinářovou službou.
 

  • Zařízení SmartDock Flex umožňuje snadné trasování kabelů mezi konferenčním stolem a přední částí místnosti a odstraňuje potřebu zakoupení a instalace jednotlivých prodlužovačů USB a HDMI. Díky nízkoprofilové základně pro konzoli SmartDock a nenápadnému rozšiřovacímu zařízení představuje SmartDock Flex první a jediné řešení,které umožňuje sloučit rozhraní USB,duální HDMI,data a napájení do jediného kabelu kategorie 6.
  • A/V přípojka
  • Pro navýšení univerzálnosti systému Skype Room System přináší zařízení SmartDock Flex možnost využití přípojky pro přístup kmístní projekci a zároveň účasti na externí konferenci. Chcete-li promítat snímky a dokumenty na displeji v místnosti,připojte notebook prostřednictvím HDMI. Potřebujete se připojit ke konferenci nebo webináři mimo uzavřený systém Microsoft? Zúčastněte se konference na notebooku a připojte se k zařízení SmartDock Flex prostřednictvím HDMI a USB. Nyní budete moci kameru,hlasitý odposlech a displej v místnosti využívat prostřednictvím notebooku s aplikacemi Cisco WebEx,Zoom,BlueJeans a s prakticky každou konferenční či webinářovou službou.
  • Fixace kabelů a uvolnění zátěže
  • Robustní fixace a mechanismus uvolnění zátěže spolehlivě zabezpečí A/V kabely v základně zařízení SmartDock Flex. Díky kabelu kategorie 6,který se na obou koncích zacvakne na místo,si mohou uživatelé zařízení SmartDock Flex přemisťovat,aniž by jakkoli ovlivnili připojení napájení,USB a HDMI.

Rozhraní

2 x HDMI - 19 pinový HDMI typu A se zdířkami (female)
1 x USB 2.0 - Type A se zdířkami (female)
1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
1 x - 6ti kolíkový DIN

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: