Logitech Webcam B525

Kód: VW-0040070144
Neohodnoceno
1 120 Kč 926 Kč bez DPH
Skladem do 2-5 dní

Webkamera s rozlišením až 1280 x 720 pixelů, rychlost 30 sn./s, až 8 Mpix statické snímky, vestavěný mikrofon, Rightlight 2 technologie, možnost otáčení o 360°, autofocus, USB 2.0, univerzální úchyt pro LCD, CRT monitor nebo notebook

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní webkamera Logitech s vysokým HD rozlišením a citlivým mikrofonem zajišťujícím čistý zvuk. Kamerou je možné pořádat video hovory ve velkém množství komunikačních klientů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zachování obrazu při nízkém osvětlení

U některých levných webkamer je možné se setkat s problémem vysoké zrnitosti obrazu způsobené nedostatečným osvětlením v místnosti. Tato webkamera je ale vybavena technologií RightLight 2, která si softwarově dokáže přisvětlit snímanou scénu a tím pádem i zachovat daleko kvalitnější obraz se snížením zrněním i v hůře osvětlených místnostech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komunikujte ve vysoké kvalitě

Základ webové kamery tvoří kvalitní optická část. Ta dokáže pořizování velmi kvalitních video hovorů s vysokým HD rozlišením 720p. Díky tomu bude váš kolega či například člen rodiny vidět kvalitní obraz plný nejrůznějších drobných detailů a tím bude vnímání druhé strany konverzace o poznání hlubší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ostré záběry

Ostré záběry pořídíte s kamerou pomocí velmi kvalitního autofokusu, který ostří na objekty před objektivem a dokáže zaostřit už na vzdálenost 10 cm od objektivu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalitní zvuk

Webkamera je vybavena velmi citlivým zabudovaným stereo mikrofonem, který přinese velmi čisté a jasné video hovory na profesionální úrovni a osoba na druhé straně vám bude daleko lépe rozumět.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Pořiďte si kvalitní video momentku

Pokud hovoříte se svým blízkým a chcete si zaznamenat nějakou památku z vaší online konversace, pro je zde pořízení až 8MP snímků za video konversace. Ostrý snímek i při různých vzdálenostech je zárukou ideálního zachycení momentů.

Rozkládací a otočný design

Přenášejte webkameru velmi jednoduše například v brašně vašeho notebooku. Vysoké kompaktnosti docílíte pomocí rozkládacího a plně otočného designu. Mít webkameru na cestách se tak stane samozřejmostí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Kvalitní webkamera schopná zobrazovat video hovory ve vysokém HD rozlišení 720p. Kromě videa je možné zaznamenat i 8MP fotografie a kvalitní zvuk díky integrovanému citlivému stereo mikrofonu přinášejícím čistý zvuk. Kvalitní obraz je zprostředkován světelným objektivem s funkcí automatického ostření. Každý jistě ocení i technologii RightLight 2, která je schopná snímat kvalitnější obraz i při nízkém osvětlení. Propojení je realizovatelné pomocí klasického USB 2.0 konektoru. Universální klip se hodí pro připevnění k notebookům, LCD i CRT monitorům. Skládací konstrukce usnadní přenos a nejvhodnější nastavení snímaného úhlu (možnost otáčení o 360°). Samozřejmostí je i kompatibilita se video softwarem jako Skype a Skype for Business.

Technické parametry

Záznam hlasu: Ano
Rozhraní: USB 2.0
Interpolované rozlišení: 1280 x 720
Rozměry: 68.5 x 29 x 40.4 mm
Hmotnost [g]: 88
Možnosti záznamu
Záznam hlasu: Ano
Kód výrobce: 960-000842
EAN: 5099206030725

Doplňkové parametry

Kategorie: Videokonference
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: