Logitech Webcam Brio 4K Stream Edition

Kód: VW-0040070137
Neohodnoceno
3 628 Kč 2 998 Kč bez DPH
Na dotaz

Webová kamera se skvělým rozlišením 4K při 30 fps, 1080p při 60 fps a s podporou HDR. Kamera disponuje 65/78/90° zorným polem a 5x digitálním zoomem, automatická korekce špatného osvětlení a integrovaný duální všesměrový mikrofon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době online komunikací se stává telefonování, chatování nebo i pracovní schůzky prostřednictvím počítače, notebooků či tabletů běžnou činností. Velmi in jsou ale i různá videa blogerů. Ke všem těmto účelům je zapotřebí kvalitní webkamera, kterou některé zařízení nemají vůbec nebo mají, ale nemusí být vždy dokonalá. Proto je tu webová kamera Logitech Brio 4K Stream Edition, jejímž prostřednictvím můžete všechny potřebné činnosti vykonávat jednoduše, rychle a ve výborné kvalitě.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Záznam v rozlišení až 4K

Nahrávejte ostrá, realistická videa, videoklipy nebo komunikujte na úrovni v rozlišení 4K při 30 fps s podporou vysokého dynamického kontrastu (HDR). Rozlišení 4K poskytuje až čtyřnásobně vyšší rozlišení než rozlišení Full HD, dokáže se automaticky přizpůsobit změnám v jasu a věrně zachytí i ty nejmenší detaily výrazu vaší tváře v živých a věrných barvách. 

Režim priority snímkové frekvence

Při použití režimu priority snímkové frekvence vytváří kamera obraz věrný skutečnosti s hyper rychlou snímkovou frekvencí 60 fps v rozlišení 1080p. Toto rozlišení redukuje zadrhávání nebo zpožďování obrazu, když chcete vytvářet dramaticky zpomalené záběry nebo opakované sekvence. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Budete vypadat skvěle za jakéhokoli osvětlení

Nyní můžete pořádat konferenční hovory, streamovat nebo nahrávat video za jakýchkoli světelných podmínek – a vždy při tom vypadat skvěle. Za tímto účelem je totiž kamera vybavena technologií RightLight 3 a HDR.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvělé zabezpečení

Rozlučte se se složitými hesly. Infračervená detekce a certifikace pomocí softwaru pro rozpoznávání tváří Windows Hello zajišťuje spolehlivou ochranu před neoprávněným přihlašováním a přístupem k zabezpečeným informacím. Stačí se podívat do objektivu kamery a okamžitě budete přihlášeni.

Aplikace ChromaCam

Kamera je vybavena aplikací ChromaCam od společnosti Personify, která s využitím umělé inteligence neutralizuje, vyhlazuje nebo odstraňuje obrazový šum, tak aby vaše streamy vypadaly profesionálně v jakémkoli prostředí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Webová kamera se skvělým rozlišením 4K při 30 fps, 1080p při 60 fps a s podporou HDR. Kamera disponuje 65/78/90° zorným polem a 5x digitálním zoomem, takže si můžete být jisti, že do záběru vždy dostanete přesně to, co chcete. Samozřejmostí kamery je automatická korekce špatného osvětlení, citlivý integrovaný duální všesměrový mikrofon s potlačením šumu, funkce autofocu anebo možnost zakrytí objektivu externí krytkou. Kameru lze upevnit pomocí klipu či stativu. Připojení k počítači či notebooku probíhá pomocí rozhraní USB 2.0 typ-A a USB 3.0 typ-A a C. Součástí balení je i přepravní pouzdro pro kameru. Rozměry 27 x 102 x 27 mm. Hmotnost 63 g. Kabel 1,5 m.

Ke každé kameře patří bezplatná roční prémiová licence na XSplit, která se vztahuje na aplikace XSplit Broadcaster a XSplit Gamecaster. 

Technické parametry

Skutečné rozlišení: 4096 x 2160
Rychlost snímání videa [FPS]: 30
Rozhraní: USB 2.0, USB 3.0
Rozhraní: USB 2.0, USB 3.0
Skutečné rozlišení: 4096 x 2160
Rychlost snímání videa [FPS]: 30
Rozměry: 27 x 102 x 27 mm
Kód výrobce: 960-001194
EAN: 5099206075078

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Videokonference
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: