Logitech Webcam C925e

Kód: VW-0040070139
Neohodnoceno
1 654 Kč 1 367 Kč bez DPH
Na dotaz

Webová kamera s kabelem o délce 1,8 metru s rozlišením Full HD při 30 snímcích. Komprese videa ve formátu H.264. Vestavěné duální stereofonní mikrofony s automatickým potlačením šumu. Integrovaná krytka pro zakrytí objektivu a získání soukromí. 78° zorné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logitech C925

V dnešní době online komunikací se stává telefonování, chatování nebo i pracovní schůzky prostřednictvím počítače, notebooků či tabletů běžnou činností. Velmi in jsou ale i různá videa blogerů. Ke všem těmto účelům je zapotřebí kvalitní webkamera, kterou některé zařízení nemají vůbec nebo mají, ale nemusí být vždy dokonalá. Proto je tu webová kamera Logitech C925, jejímž prostřednictvím můžete všechny potřebné činnosti vykonávat jednoduše, rychle, ve výborné kvalitě se skvělým úhlem až 78°.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Záznam v rozlišení Full HD 1080p

Nahrávejte ostrá, realistická videa, videoklipy nebo komunikujte na úrovni v rozlišení Full HD 1080p, které zachytí i ty nejmenší detaily a podrobnosti. Rozlišení Full HD je realizována pokročilou technologií komprese H.264, která odstraňuje potřebu časově náročné komprese. Výsledkem je rychlé a plynulé odesílání dat s nižšími nároky na počítač.

Skvělý stereofonní zvuk

Web kamera disponuje skvělým stereofonním zvukem s opravdu věrným podáním hlasu při hovoru. Skvělý zvuk je zajištěn dvěma mikrofony, které jsou umístěny každý na jedné straně webkamery a které dokáží zachytit přirozený stereofonní zvuk.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užitečné funkce

Webkamera vás jistě osloví i díky svému pětiprvkovému skleněnému objektivu s rozlišením Full HD, který zachytí dokonale ostrý a čistý obraz. Další skvělou vlastností této kamery jsou funkce autofocus, který dokáže objektiv plynule a přesně přizpůsobit za účelem získávání konzistentní kvality obrazu a automatická korekce osvětlení, která sama automaticky upraví nastavení při špatném osvětlení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Webová kamera s kabelem o délce 1,8 metru s rozlišením Full HD při 30 snímcích. Komprese videa ve formátu H.264. Vestavěné duální stereofonní mikrofony s automatickým potlačením šumu. Integrovaná krytka pro zakrytí objektivu a získání soukromí. 78° zorné pole. Automatická korekce špatného osvětlení. Univerzální klip s možností připevnění ke stativu pro přichycení k notebookům, monitorům LCD nebo CRT. USB připojení. Kompatibilní s libovolnou videokonferenční softwarovou aplikací. 

Technické parametry

Skutečné rozlišení: 1920 x 1080
Záznam hlasu: Ano
Rychlost snímání videa [FPS]: 30
Rozhraní: USB 2.0
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Skutečné rozlišení: 1920 x 1080
Rychlost snímání videa [FPS]: 30
Hmotnost [g]: 170
Možnosti záznamu
Záznam hlasu: Ano

Kód výrobce: 960-001076

EAN: 5099206064027

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé místnosti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: