Mighty Brighty MPW 20 projekční nátěr

Kód: VW-MPW20
Neohodnoceno
7 950 Kč 6 570 Kč bez DPH
100% na skladě, ihned k expedici

Vysoce odrazivý nátěr pro snadné vytvoření projekční plochy na stěně, možnost namíchat odstín od matně bílé po tmavě šedou, snímatelné magnetické černé orámování pro zvýšení kontrastu obrazu, zisk 0,9-1,6, plocha 6m2, tj. formátu 16:9 úhlopříčka 342cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Projekční nátěr MIGHTY BRIGHTY MPW 20

MPW 20, střední zástupce řady Mighty Brighty určený pro profesionální provedení plochy o rozměrech do 6m2, balení obsahuje veškerý potřebný materiál pro nanesení nátěru.

Mighty Brighty je nový koncept malování projekčních povrchů, pokud hledáte způsob jak z normální bílé zdi, nebo jakékoli jiné rovné plochy vytvořit projekční plochu určenou přímo pro Vaše podmínky, je pro Vás Mighty Brighty ta správná volba, můžete si snadno určit výsledný jas, kontrast, velikost i formát obrazu a přizpůsobit tyto hodnoty vlastnostem svého projektoru. Schopnosti nátěrů Mighty Brighty byly doloženy v nezávislém testu provedeném společností Konica Minolta který potvrzuje 40% větší kontrast a až o 45% větší jas než klasická bílá zeď. Více o Mighty Brighty.

ef115ls209_final

Mighty brighty je nový jedinečný koncept pro vytvoření perfektní projekční plochy na normální stěně. Naneste Mighty Brighty na hladkou stěnu a užijte si výjimečné obrazové kvality. • vždy správná velikost a formát obrazu • složení nátěru lze snadno namíchat podle specifických podmínek instalace • jasný a kontrastní obraz s bohatými barvami, kvalita stejná jako u profesionálních projekčních pláten • vždy rovná a nekroutící se plocha • ideální pro instalace, kde nejde použít plátno Vysoce odrazivý nátěr pro snadné vytvoření projekční plochy na stěně, možnost namíchat odstín od matněě bílé po tmavě šedou, snímatelné magnetické černé orámování pro zvýšení kontrastu obrazu, zisk 0,9-1,6, plocha 6m2, tj. formátu 16:9 úhlopříčka 342cm

Balení obsahuje: 

MagneCoat – magnetický nátěr - 0,4 litru
BaseCoat – základová barva - 1,4 litru
ContrastBooster – složka pro zvyšování kontrastu projekční plochy - 0,1 litru
TopCoat - vrchní barva - 0,9 litru
BrightnessBooster – složka pro zvyšování odrazivosti projekční plochy - 0,2 litru
3 míchací špejle
Nádoba na barvu
Násada na malířský váleček
1 malý váleček na MagneCoat
2 větší válečky na Base a TopCoat
Lepící páska
Smirkový papír
MagneBoarder – gumová magnetická páska - délka 10 metrů / šířka 5,5 centimetru
Nůž
Kovový trojúhelník

Doplňkové parametry

Kategorie: Projekční nátěry Mighty Brighty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: