Optoma vizualizér DC350

Kód: VW-0010010130
Neohodnoceno
7 068 Kč 5 841 Kč bez DPH
Na dotaz

5 Mpx 720p, 5x Optical zoom, VGA, SD Card, USB

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Optoma DC350

Optoma DC350

Když přijde na učení lidí, je to často právě detail, který je rozhodující v pochopení látky a více detailů je vždy lepší než méně. Být schopen sdílet své nápady a znalosti s rozsáhlým publikem může být obtížné. S Optoma DC350, jednoduše stačí umístit předmět pod kameru, připojit ji k projektoru a pak můžete vše prezentovat na velké obrazovce v reálném čase. Informace budou jasné a zřetelné a všichni tak můžou sdílet Vaše vize.

DC350 je silný, robustní a plný užitečných funkcí, které způsobí převrat v každé třídě nebo zasedací místnosti. DC350 je synonymem pro posílení způsobu komunikace.

Snadná obsluha

Snadná obsluha

Ne všichni z nás jsou odborníci, pokud se jedná o pochopení funkcionality nového zařízení. Nicméně DC350 je jednoduchý a snadno pochopitelný. Stačí zapnout vizualizér DC350, připojit jej k projektoru a jste připraveni promítat.

Na rozdíl od mnoha jiných vizualizérů, jsou hlavní ovládací prvky DC350 umístěny na šasi, takže i když ztratíte dálkový ovladač, vzdělávání nekončí.

S DC350 budete mít absolutní kontrolu. Chcete porovnávat dva předměty mezi sebou a srovnávat je? I to lze pomocí Picture-in-Picture funkce. Pro Optoma DC350 Document Camera (vizualizér) je to snadné!

Úžasná kvalita obrazu

Úžasná kvalita obrazu

Kvalita vizualizéru se odvíjí od jeho schopnosti detailního zobrazení prezentovaného předmětu. Proto si dali inženýři v Optomě za cíl sestrojit vizualizér s co nejvěrnějším zobrazením barev a detailů. Toho se jim z velké části povedlo docílit použitím nejnovějších snímačů CMOS s 5MP a plným výkonem 1080p. Výkonný 40-ti násobný zoom zase zajistí právě ony kýžené vysoké detaily.

Pokud potřebujete prezentovat několikrát denně tu samou věc, jistě využijete možnost natočit si prezentovaný objekt i s Vaším výkladem pomocí full-motion 30fps videa a uložit si jej buď na Váš notebook nebo hard disk pomocí USB kabelu, nebo video rovnou uložit na SD kartu vloženou ze strany do vizualizéru. Takto můžete prezentaci přehrávat kdekoliv stále dokola. Karty jsou podporovány do maximální velikosti 32GB a to typu SD nebo SDHC.

Rozměry obrazu

  • 0.8 MP 1024 x 768
  • 2MP 1600 x 1200
  • 5MP 2560 x 1920
  • 12MP 3968 x 2976
Smart DC software

Smart DC software

Stačí jen USB kabel pro připojení PC / notebook nebo Mac (OSX 10.7 nebo vyšší) k DC350. Sdílení se zahájí okamžitě a můžete tak editovat obraz společně s třídou právě skrze Smart DC software, který je dodáván společně s DC350. Využijte všechny rozšířené nástroje kreslení a úprav! Můžete také obrátit svou lekci v prezentaci videoklipů prostřednictvím funkce nahrávání a uložit je buď do PC / notebooku nebo na SD kartu. Nebo použijte Skype pro sdílení svých nápadů s jinou školou/místností/lektorem live!

Zachyťte, uložte, zobrazte

Zachyťte, uložte, zobrazte

Hlavně při pokusech, je ne vždy vše zopakovatelné. Někdy chceme v přesnou chvíli zaznamenat, co kamera vidí: stiskem tlačítka "SNAP" na dálkovém ovladači, nebo na těle přístroje bude aktuální projekce uložena ve formě obrázku přímo na SD kartu. Chcete-li si vaše snímky poté přehrát, stačí kliknout na tlačítko přehrávání. K trvalému uložení na pevném disku jej stačí připojit k PC / notebooku pomocí dodávaného kabelu USB a softwaru nebo uložit přímo na SD kartu (32 GB Max).

Otočný objektiv a flexibilní rameno

Otočný objektiv a flexibilní rameno

Otočný objektiv fotoaparátu umožňuje snadno nastavit promítaný obraz, pokud se stane, že bude obraz vzhůru nohama. Jen otočte objektivem, takže váš obraz bude správnou stranou nahoru, i když je za Vámi. Můžete také otočit snímek pomocí Smart DC software.

S neuvěřitelně flexibilním krkem je DC350 určen na pomoc učitelům a studentům. S jeho schopností extrémního prohnutí a možnosti libovolného otáčení a kroucení právě podle aktuálních potřeb lektora k dokonalé prezentaci promítaného objektu.

Záznam audio a video

Záznam audio a video

Vestavěný mikrofon umožňuje zaznamenat video i audio záznam pro vytvoření multimediálního obsahu pro výuku a prezentaci studentům.

Někdy je třeba dodatečného přisvětlení produktu. S důrazem na životní prostředí a spotřebu energie, obsahuje DC350 LED osvětlení s třemi úrovněmi jasu pro vždy ostrý a jasný obraz. Kvalitu snímku stejně tak ovlivňuje i samotná světelnost objektivu. U DC350 lze nastavovat v rozmezí F3.5-3.7.

Napájení z USB

Napájení z USB

DC350 lze také napájet z jednoho USB portu - pokud nemáte přístup k elektrické zásuvce. To také dělá DC350 více flexibilní při přenášení mezi učebnami nebo zasedacími místnostmi.

* Některé starší počítače a notebooky mohou potřebovat dvojí připojení USB pro napájení přes USB

Doplňkové parametry

Kategorie: Vizualizéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: