Systém konference Logitech Rally

Kód: VW-4934954
Neohodnoceno
49 855 Kč 41 202 Kč bez DPH
Na dotaz

Logitech Rally je vhodné do každého středně velkého až velkého sálu. Přináší video ve studiové kvalitě,bezkonkurenční čistotu hlasu a možnost automatizace RightSense pro bezproblémový průběh jednání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní specifikace

Popis výrobku Logitech Rally - systém konference
Typ zařízení Systém konference
Obsah sady Rally camera,Rally display hub,Rally table hub,Rally speaker,Rally Mic Pod
Video vstup Digitální videokamera - SuperSpeed USB 3.0
Audio vstup Mikrofon - všesměrový
Audio výstup Reproduktor(y)
Vstupní zařízení Dálkové ovládání (bezdrátový)
Systémové požadavky Google Chrome OS,Apple MacOS X 10.10 nebo pozdější,Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10
Záruka výrobce Záruka 2 roky
 • Logitech Rally přináší video ve studiové kvalitě,bezkonkurenční čistotu hlasu a možnost automatizace RightSense pro bezproblémový průoběh jednání s aplikacemi pro videokonference kompatibilními se zařízeními USB,jako je Google Hangouts Meet,Microsoft Skype pro podniky,Microsoft Teams a Zoom. Díky modulárnímu zvuku,promyšlenému vedení kabelů a luxusnímu provedení je Rally vhodné do každého středně velkého až velkého sálu.
 • Obraz ve studiové kvalitě
 • Díky Ultra HD obrazovému systému se kamera Rally vyznačuje dokonale ostrým obrazem,mimořádnými barvami a výjimečnou optickou věrností při rozlišení 4K. Technologie Logitech RightLight optimalizuje vyvážení světla za účelem zvýraznění obličejů a vykreslení přirozených odstínů pleti,a to i při nedostatku světla či při protisvětle.
 • Pokročilý modulární zvuk
 • Křišťálově čistý zvuk je základem každé videokonference na úrovni a kamery Rally jsou vyhlášené přenosem přirozeného,čistého a snadno srozumitelného zvuku. Logitech RightSound k vyčištění zvuku používá funkci potlačení hluku na pozadí,automatickým vyvažováním dynamického zvuku a zaměřením se na současného řečníka. Nádherně citlivý stolní mikrofon zajistí snadnou slyšitelnost všech účastníků jednání a samostatné reproduktory jsou schopny naplnit celou místnost bohatým zvukem.
 • Elegantní průmyslový design
 • Každá část systému Rally se pyšní špičkovým průmyslovým provedením vhodným do každého profesionálního prostředí. Výrobky Rally nejenže umožní každému prezentovat se během videokonference v nejlepším světle,ale současně i každá část systému vypadá úžasně sama o sobě. Profesionální kamera PTZ je ústředním bodem systému s matnou černou povrchovou úpravou a břidlicově šedými kovovými prvky. To vše navíc s elegantně řešenými reproduktory a příslušenstvím,které se dokonale hodí do každého jednacího sálu.
 • Vylepšené vlastnosti pro všechny uživatele
 • Logitech RightSense je sadou technologií integrovaných do kamery Rally,které umožňují její efektivnější využívání. Funkce RightSight dokáže bezchybně rozeznat všechny účastníky bez ohledu na jejich vzdálenost od objektivu. Funkce RightLight umí rozlišit obličej od pozadí místnosti a vytvořit tak přirozeně vypadající odstíny pleti. Funkce RightSound potom dokáže vytvářet čistý zvuk potlačením hluku na pozadí,automatickým vyvážením hlasu a zaměřením se na aktuálního řečníka. Výsledkem je kvalitnější průběh jednání zcela bez nutnosti vašeho zásahu!
 • Inteligentní vedení kabelů a sdílení obsahu
 • Díky obrazovému rozbočovači a stolnímu rozbočovači jsou všechny kabely,prvky Rally i počítač potřebný pro jednání elegantně skryté. Oba rozbočovače jsou připojeny pomocí jediného kabelu CAT6,ale samy nabízí celou řadu konektorů,díky kterým můžete umístit počítač ihned u obrazovky nebo u stolu. Vstup HDMI na stolním rozbočovači odstraňuje nutnost používat drahé redukce kabelů a umožňuje vše propojit během okamžiku.
 • Ideální záběr všech osob
 • Ovládání kamery Logitech RightSight1 automaticky posouvá a nastavuje objektiv tak,aby spolehlivě zabíral účastníky konference v místnostech všech tvarů a velikostí.
 • Nebraňte se slunečnímu svitu
 • Dokonce i místností prosvícené sluncem je technologie Logitech RightLight s širokým dynamickým rozsahem (WDR) schopna rozlišit obličeje i celé osoby od předmětů a povrchu. Výsledkem je vyvážený obraz,který účastníky vykresluje v lichotivém světle se sníženým jasem a měkčími stíny,a to i při nedostatku světla či při protisvětle.
 • Adaptivní otáčení,naklápění a zoom
 • Rychlost otáčení a naklápění se dokáže automaticky měnit a reagovat na momentální přiblížení. Výsledkem je rychlejší pohyb kamery při oddalování záběru pro obratnější snímání a pomalejší pohyb kamery při přibližování záběru pro efektivnější ovládání.
 • Zvuk z přední části místnosti
 • Na rozdíl od stolních mikrofonů oddělujících hlas od videa jsou reproduktory Rally navrženy pro umístění v přední části místnosti. Umístěním reproduktorů v blízkosti obrazovky budete mít jistotu,že hlas řečníka i video přichází ze stejného místa a nikdy ne zpoza vašich zad. Konverzace jsou tak mnohem přirozenější a skutečnější.
 • Hlasitě a zřetelně
 • Obrazový rozbočovač Rally napájí dva reproduktory a zajistí dostatečně bohatý zvuk i ve větších sálech. Tlumicí systém přihlášený k patentování prakticky eliminuje vibrace přenášející se stěnami,stojánky a stoly. Výsledkem je lepší potlačení ozvěny bez dopadu na stabilitu videa,a to i při vysoké hlasitosti a přiblížení.

Funkce

Slot pro bezpečnostní zámek (uzamykací kabel je prodáván samostatně),Auto Focus,zorné pole 90°,motorizované panorama,motorizovaný zoom,motorizované naklánění,otáčení o 180°,sklon +50° / -90°

Doplňkové parametry

Kategorie: Střední místnosti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: