Videokonference GROUP - souprava pro videokonference Logitech

Kód: VW-0040070133
Neohodnoceno
27 990 Kč 23 132 Kč bez DPH
Skladem

Překvapivě cenově dostupný videokonferenční systém Souprava pro konferenční hovory do středních a velkých konferenčních místností, pro 14 – 20 osob, Full HD rozlišení 1920 x1080, připojení pomocí USB, Wi-Fi, Bluetooth a NFC

Pokud potřebujete využít konferenci GROUP pouze na jednorázovou akci či event, nabízíme Vám možnost pronájmu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logitech Group souprava pro videokonference

Souprava pro konferenční hovory od firmy Logitech obsahuje veškeré komponenty, které potřebujete. Využijete ji v zasedacích místnostech, při dálkových hovorech s vašimi kolegy či obchodními partnery. Souprava je určena pro střední a velké konferenční místnosti o 14 – 20 osobách. Jednoduché zapojení a ovládání zvládne každý.

Celou soustavu jednoduše připojíte například do notebooku díky konektoru USB. Bez jakéhokoliv nastavování, či složité instalace soupravu jednoduše zapojíte a můžete mluvit.

Ostré video v rozlišení Full HD 1920 x 1080 a duplexní hlasitý telefon poskytují dohromady dokonalý zážitek ze spolupráce. Hlasitý telefon s profesionálním a čistým zvukem má vestavěnou technologii Bluetooth. Pokročilé funkce redukují akustické ozvěny, redukují šum a díky intuitivnímu ovládání se s celým zařízením výborně pracuje.

V balení najdete digitální kameru, mikrofon, reproduktory, dálkové ovládání, adaptér s NFC a Bluetooth pro připojení mobilních telefonů, 1 audio kabel, a video kabel a 1 USB kabel. Komunikuje s Windows 7 – 10. Připojení celé soustavy do notebooku pomocí USB. Konektivita je vyřešena pomocí Wi-Fi.

mceclip3

Videokonference na vyšší úrovni

 

 • GROUP je řešení pro videokonferenční hovory pro skupiny 14 - 20 lidí,disponuje vysoce kvalitním obrazem vrozlišení HD a křišťálově čistým zvukem,a umožňuje tak přeměnu libovolné konferenční místnosti na místo pro pořádání videokonferencí. Díky pokročilým funkcím typu potlačení akustické ozvěny,redukci šumu a intuitivním ovládacím prvkům bude nyní snazší než kdykoli dříve přizvat libovolnou osobu ke konverzaci.
 • Snadná organizace videokonferencí
 • Díky připojení USB plug-and-play je používání kamery GROUP snadné. Stačí připojit notebook a organizovat realistická jednání pomocí svého obvyklého výpočetního prostředí a využívat libovolnou videokonferenční softwarovou aplikaci. Navíc můžete použít špičkový hlasitý odposlech sBluetooth-kompatibilním mobilním zařízením pro pořádání audiohovorů vprofesionální kvalitě.
 • Prostor pro jednání ve vašem stylu
 • Kamera GROUP disponuje flexibilitou pro přizpůsobení konferenční místnosti pomocí několika variant upevnění kamery. Kameru můžete umístit na stůl nebo ji pomocí přiloženého držáku připevněte na zeď. Spodek kamery byl pro zvýšení univerzálnosti vybaven standardním závitem pro stativ.
 • Video vkvalitě HD 1080p při 30 snímcích za sekundu
 • Přináší realistický obraz vrozlišení full HD pro konferenční hovory,díky čemuž budou výrazy tváře,neverbální podněty a pohyby jasně vidět.
 • Plně duplexní hlasitý odposlech
 • Uslyšíte a bude vás slyšet díky realistickému zvuku,který je jasný,čistý a zcela srozumitelný. Kromě toho je konzole se základnou zlitého kovu vybavena pokro- čilými zvukovými funkcemi a intuitivními ovládacími prvky.
 • Zvuk do prostorných místností
 • Účastníci mohou hovořit vokruhu 6m/20 ft od hlasitého odposlechu a vzdálení účastníci je uslyší tak jasně,jako by rozhovor probíhal ve stejné místnosti.
 • Potlačení akustické ozvěny
 • Rozšířená technologie zvuku snižuje ozvěnu,díky čemuž zní hovory více přirozeně.
 • Technologie redukce šumu
 • Okolní zvuky a ostatní rušivé tóny jsou potlačeny za účelem podpory příjemné,přirozeně znějící konverzace obou stran hovoru.
 • Dálkový ovladač smožností usazení do doku
 • Funkce otáčení,naklápění a zoom,zvýšení/snížení hlasitosti,a přijetí/ukončení hovoru kamery můžete ovládat zkonzole základny hlasitého odposlechu nebo pomocí dálkového ovladače,který lze při nečinnosti usadit do doku vkonzoli.

 

Hlavní specifikace

Popis výrobku                   Logitech GROUP - souprava pro video konference
Typ zařízení                      Souprava pro video konference
Video vstup                      Digitální kamera
Audio vstup                      Mikrofon
Audio výstup                    Reproduktor(y)
Vstupní zařízení               Dálkové ovládání
Síť                                  Síťový adaptér - Bluetooth,NFC
   Systémové požadavky  Google Chrome OS,Apple MacOS X 10.7 nebo vyšší,Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10

 

 Pokud potřebujete využít konferenci GROUP pouze na jednorázovou akci či event, nabízíme Vám možnost pronájmu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Střední místnosti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: