Videokonference Logitech Tap for Google Hangouts Meet Malé místnosti

Kód: VW-5295958
Neohodnoceno
75 573 Kč 62 457 Kč bez DPH
Na dotaz

Videokonferenční řešení pro malé místnosti poskytují ve spojení s ovladačem Logitech Tap funkce integrace kalendáře,připojení ke konferenci jedním dotykem,okamžité sdílení obsahu a stálou připravenost k akci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní specifikace

Popis výrobkuLogitech Tap for Google Hangouts Meet Small Rooms - souprava pro video konference - s Chromebox (i7,32GB RAM,128GB SSD)
Typ zařízeníSouprava pro video konference
Video vstupDigitální videokamera - SuperSpeed USB 3.0
Vstupní zařízeníDotyková obrazovka 10,1"(kabelové)
Záruka výrobceZáruka 2 roky
V balíčku sChromebox (i7,32GB RAM,128GB SSD)
  • Videokonferenční řešení pro místnosti poskytují ve spojení s ovladačem Logitech Tap funkce integrace kalendáře,připojení ke konferenci jedním dotykem,okamžité sdílení obsahu a stálou připravenost k akci.
  • Řešení pro každou místnost
  • Implementace Google Meet na pracoviště je snadná. Stačí zvolit malou,střední nebo velkou konfiguraci pro jednotlivé místnosti,a poté přidat vhodné příslušenství pro váš prostor.
  • Úhledná instalace
  • Kabel Logitech Strong USB umožní ovladač Tap umístit blízko k účastníkům a zaručit tak snadné ovládání,přičemž můžete Chromebox nainstalovat do skříňky,pod stůl nebo za displej.

Funkce

 

Zabudovaný reproduktor,RightLight technologie,slot pro bezpečnostní zámek (uzamykací kabel je prodáván samostatně),kompatibilní s Jabber,kompatibilní s WebEx,3 zabudované mikrofony,kompatibilní se Skype for Business,50° otočení / 30° naklonění,kompatibilní s Cortana

Dodávaný software

Google Hangouts Meet (1 rok)

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé místnosti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: