Videokonference Logitech TAP MS Teams SMALL/2

Kód: VW-5461993
Neohodnoceno
82 350 Kč 68 058 Kč bez DPH
Na dotaz

Řešení pro místnosti Logitech pro Microsoft Teams zahrnují vše potřebné pro videokonference. Tyto předkonfigurované systémy zahrnují minipočítač PC,systém Logitech Conferencecam s technologiemi RightSense,držák pro PC s fixací kabelů a dotykový ovladač.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Popis produktu

Souprava pro videokonference Logitech Tap Room for Microsoft Teams Rooms Small Model

Máte pobočky po celém světě nebo komunikujete s partnery ze zahraničí? Můžete si psát nebo volat, sdílet mezi sebou dokumenty. Nejlepší však, je, když se i vidíte. Díky Microsoft Teams a speciální soupravě pro videokonference se budete cítit, skoro jako byste byli v jedné místnosti, i když vás dělí tisíce kilometrů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Proč si pořídit soupravu pro videokonferenci?

  • Není lepšího nástroje pro videokonference než Microsoft Teams.
  • Vyhnete se složitému nastavování, jen zapnete a už fungujete.
  • Ovládání a správa na dotykovém Logitech Tap jsou snadné.
  • Kamera perfektně zabere celou místnost.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Model pro malé místnosti

Varianta Small Model je přizpůsobena malým místnostem. Myslí se na to, že je třeba šetřit prostor. Právě proto je součástí sestavy Logitech MeetUp, kompaktní all-in-one řešení, které namontuje nad či pod displej. Logitech Tap navíc můžete připevnit na zeď, a tím ušetřit ještě více místa.

Řiďte konferenci dotykově

10“ dotyková obrazovka zaručuje jednoduchou správu konferencí, ať už si s technologiemi skvěle rozumíte, nebo s nimi spíše bojujete. Nemá ventilátor, takže je úplně tichá, zato má HDMI vstup pro snadné sdílení obsahu. Pomocí ní budete ovládat celý systém pro konference. Lze položit na stůl nebo připevnit na zeď.

I USB kabel je v balení

Sada je plug & play. Koupíte, zapojíte a fungujete. Nic dalšího už nemusíte shánět, v balení je dokonce USB kabel, a to konkrétně Logitech Strong USB 10 Gbps o délce 10 m. Poskytuje spolehlivé spojení a je možné ho umístit i do zdi nebo šachty, aby byl skrytý.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Logitech JumpStart

Sada obsahuje nejen hardware, ale také softwarové vybavení. Získáte Windows 10 IoT Enterprise, Microsoft Teams a také další potřebné nástroje. Kromě toho budete mít na 90 dnů zdarma přístup k dalším zdrojům. Podpora a záruka jsou taktéž samozřejmostí.

Klíčové vlastnosti

Souprava pro konference obsahuje dotykový ovladač Logitech Tap o velikosti 10“, 10m USB kabel Logitech Strong, montážní držák pro minipočítač, kameru Logitech Rally Plus a samotný minipočítač Intel NUC NUC8I5BEH s Intel Core i5-8259U CPU, 8GB RAM, 240GB SSD a Windows 10 IoT Enterprise. MS teams je již předinastalovaný. Celý balíček je plug & play.

Nechybí vám ve vaší zasedací místnosti také projektor?

Hlavní specifikace

Popis výrobkuLogitech Tap for Microsoft Teams Small Rooms - souprava pro video konference - s Intel NUC (Core i7),Logitech JumpStart (90 days)
Typ zařízeníSouprava pro video konference
Video vstupDigitální videokamera - SuperSpeed USB 3.0
Vstupní zařízeníDotyková obrazovka 10,1"(kabelové)
Záruka výrobceZáruka 2 roky
V balíčku sIntel NUC (Core i7),Logitech JumpStart (90 days)
  • Řešení pro místnosti Logitech pro Microsoft Teams zahrnují vše potřebné pro videokonference. Tyto předkonfigurované systémy zahrnují minipočítač PC,systém Logitech Conferencecam s technologiemi RightSense,držák pro PC s fixací kabelů a dotykový ovladač Logitech Tap.
  • Řešení pro každou místnost
  • Implementace Microsoft Teams Rooms na pracoviště je snadná. Stačí zvolit potřebnou konfiguraci pro jednotlivé místnosti,a poté přidat vhodné příslušenství pro váš prostor.
  • Úhledná instalace
  • Se certifikací plenum-rated vám kabel Logitech Strong USB umožní ovladač Tap umístit blízko k účastníkům a zaručit tak snadné ovládání,přičemž můžete hostitelské PC nainstalovat do skříňky,pod stůl nebo za displej.

Funkce

Zabudovaný reproduktor,RightLight technologie,slot pro bezpečnostní zámek (uzamykací kabel je prodáván samostatně),kompatibilní s Jabber,kompatibilní s WebEx,3 zabudované mikrofony,kompatibilní se Skype for Business,50° otočení / 30° naklonění,kompatibilní s Cortana

Dodávaný software

Windows 10 IoT Enterprise

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé místnosti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: