Mighty Brighty - projekční nátěry

mighty brighty2

Co je Mighty Brighty?

Mighty Brighty je nový koncept malování projekčních povrchů, pokud hledáte způsob jak z normální bílé zdi, nebo jakékoli jiné rovné plochy vytvořit projekční plochu určenou přímo pro Vaše podmínky, je pro Vás Mighty Brighty ta správná volba, můžete si snadno určit výsledný jas, kontrast, velikost i formát obrazu a přizpůsobit tyto hodnoty vlastnostem svého projektoru. Schopnosti nátěrů Mighty Brighty byly doloženy v nezávislém testu provedeném společností Konica Minolta který potvrzuje o 40% větší kontrast a až o 45% větší jas než klasická bílá zeď. 

ef115ls209_final

porovnání obrazu- vpravo zvýšený kontrast a živější barvy díky Mighty Brighty

Užijte si opravdovou zábavu

Mnoho lidí stále promítá přímo na obyčejnou bílou zeď, což ale způsobuje nízkou kvalitu obrazu. Doposud byla jedinou lepší variantou koupě projekčního plátna, které mohlo občas být stejně drahé jako samotný projektor. Se samostatným plátnem se navíc objevuje spousta nastavování a hledání místa kam ho uložit pokud není potřeba, nebo ještě hůř; je potřeba pod strop napevno přidělat nevzhlednou konzoli s rolovacím plátnem. Navíc je možné, že se plátno neustálým vytahováním poničí nebo se mu časem zohýbají okraje.

Projekční barvu Mighty Brighty stačí pouze namalovat na zeď a můžete si na své nové projekční ploše začít užívat dokonalý obraz.

ef116ls210_final

porovnání obrazu- vpravo zvýšený kontrast a živější barvy díky Mighty Brighty

  • křišťálově čistý a vysoce kontrastní obraz, s plnějšími barvami a perfektní zábavou.
  • Do obývacích pokojů, klubových kinosálů, kaváren, kanceláří a vlastně kdekoli je potřeba.
  • Magnetické černé okraje Vám umožní získat výjimečný zážitek z kontrastu.
  • Jednoduše odeberte černé okraje a vše co uvidíte, bude čistá zeď.

Interiér1

Jak funguje Mighty Brighty

Koncept MightyBrighty se skládá ze tří částí:

    • Základní nátěr a kontrastní složka

Základ promítací plochy je základní nátěr, který určuje úroveň kontrastu. Jednoduchý dotazník Vám umožní určit správné množství kontrastní přísady. Množství kontrastní látky také určuje úroveň šedosti základního nátěru. Mighty Brighty nabízí odstíny od matně bílé po ultra šedou (pro vysoký kontrast). Vše v jednom balení.

    • Vrchní nátěr a jasová složka

Po nanesení základního nátěru je potřeba nanést vrchní nátěr. Za pomoci stejného dotazníku si určíte množství jasové přísady, která určuje odrazivost vrchní vrstvy. Mighty Brighty umožňuje nastavit zisk od 0,9 až po 1,4 v závislosti na svítivosti projektoru a dalších faktorech.

    • Magnetický rám

Jedinečný magnetický rám MagneBorder je k dispozici volitelně. Tento rám výrazně zvyšuje vnímání kontrastu obrazu, čímž prohloubí Váš zážitek z promítání. Magnetický nátěr musí být aplikován ještě před nanesením základní a vrchní vrstvy. Magnetický rám lze pak snadno z promítací plochy odstranit a zbude jen nenápadná bílá nebo světle šedá zeď.

 instalace

MightyBrighty Produkty

 

MPW10-Standard-Screen

 

MightyBrighty MPW10

MPW 10 je nejmenší z řady Mighty Brighty, jedná se o už předmíchaný, vysoce odrazivý nátěr pro projekční plochu o rozměru do 5m2.

 

 

 

MPW-20-Tailor-Made-Screen

 

 

 

 

 

MightyBrighty MPW20

MPW 20, střední zástupce řady Mighty Brighty určený pro profesionální provedení
plochy o rozměrech do 6m2

 

 

 

 

MPW-30-Invisible-Wall-Solution

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MightyBrighty MPW30 

MPW 30, největší zástupce řady Mighty Brighty určený pro profesionální provedení
plochy o rozměrech až do 11m2.

 

 

 

 

 

Zvažujete, která varianta produktu Mighty Brighty je pro Vás ta pravá?

Pokud Vás zaujal konkrétní produkt, nebo potřebujete s výběrem poradit, neváhejte nás kontaktovat. Naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. 

Přejeme Vám příjemný den a těšíme se na budoucí spolupráci.
tým  VISUALWAY.cz

 visualway

 Dokumenty

Manuál MPW10

Manuál MPW20

Manuál MPW30

Konica Minolta test

Mighty Brighty diagram barev